| eduardooo a întrebat:

Care este jucatorul vostru preferat de fotbal Messi sau Ronaldo

9 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Messi clar pentru ca: in comparatie cu Ronaldo are driblinguri simple, nu se da in spectacol cu biciclete si din alea ca Ronaldo. Intr-adevar, recunosc ca Ronaldo este mai bun la lovituri libere ca Messi. Aaa si apropo Messi sa stii ca este si cel mai votat fotbalist din lume, adica cel mai bun. Mie imi place cum joaca amandoi, dar il prefer mai mult pe Messi. Spun asta pentru ca imi place stilul lui de joc ( simplu si in pase ). Si Ronaldo e cam la fel, dar tine minte : tot Messi va ramane cel mai bun fotbalist din lume ( cel putin asa cred ). Deci Messi e jucatorul meu preferat strain, dar roman e Torje big grin. Sper ca te-am ajutat, funda?

| wPapy a răspuns:

Messi,pentru ca:
-este rapid
-a luat balonul de aur
-are simtul portii
-stie dribla si pasa
-este un om serios (fata de Ronaldo)

| SimpluCosty a răspuns:

Ronaldo si la astia 2 de ma jos sami suga ****.

| swat1997 a răspuns:

Messi pentru toate amintite ai sus si ronaldo este un disperat apuca la minge fuge jumate de teren se de in spectacol dupa pierde mingea ca bou. Deci Messy forever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messy mult mai bun decat Ronaldo

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra543 a răspuns:

Ronaldo e un gay, deci Messistraight face.

| davidutzu01 a răspuns:

Messi

| Marin_Giovanni_1996 a răspuns:

Messi