| Afganistanu_9917 a întrebat:

Care este mai tare la bataie Taekwondo sau Kung Fu. Vreau sa stiu cine face kung fu sa imi spuna si mie cum este.

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pe strada nu e bun nici unul nici altul, pentru ca de obicei tot cu pumnii trebuie sa te bati

| mgtow a răspuns:

Amandoua au farmec numai ca variaza miscariile si fazele de aparare/atac. Alegi ceea ce ti se pare tie mai interesant si asechibil la pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt lupte destul de interesante nu trebuie neaparat sa stii sa bati eu stii cum fac ma dau jos la ei si le trag un pumn de ii ia mama dreaku dar in acelasi timp trebuie sa ai si o musculatura bogata daca te enerveaza vreun tigan sau ceva si vezi ca nu te intelegi cu el de loc dai un pumn plasat in maxilar cu foarte mare precizie daca il dai foarte tare ii spargi gura si il ia somnu incepe sa sforaie. Eu am testat i am dat lu unu era pe jos daca da unu in tine nu-ti fie frica de el si daca e mai tare ca tine dai si fugi. Sau sa nu te iei dupa aia care zic sa aplici lovitura in oo ma scuzi pentru cuvant daca ai gresit tinta si ala e mia tare ca tine te-ai dus! Sper ca am putut sa te ajut

| Virtualu a răspuns:

Hai sa-ti spun si eu un raspuns
taekwando si kung fu sunt lupte foarte speciale ce necesita foarte multa gandire si meditare ( si nu prea te ajuta prin oras daca te ataca cineva) eu teash indruma intr-un box sau kick box sau cv de genuwinking