| HerOdotA a întrebat:

Care sport ma ajuta sa am cubice la burta si care sa fac muschi la miini si picioare?

6 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

''Cubice'' la Burta, hai ca asta e noua laughing)
Iti dau un sfat prietenesc, mai asteapta cativa ani, sa faci ''cubice'' rolling on the floor!

| Wehes a răspuns:

Hai ca sa nu te las nedumerit.
La ''cubicele'' alea li se mai zic ''patratele'' sau six-pack.
Dar cred ca esti prea mic.
Ai intrebat ca ce sport iti face ''cubicele''.
Nu e un sport special pentru ''cubice'' dar apuca-te de orice sport, fiindca te dezvolta si cu timpul ai sa ajungi si la ''cubicele'' respective happy

| cristi1505 a răspuns:

Ce ma?"cubice" laughing))))...aoleu laughing.Mai intereseaza-te inainte de a zice ceva. "cubice" laughing)

| HerOdotA explică (pentru cristi1505):

Om, bun la mine in clasa este unul cu toate opt patratele lolule loh

| L7w7n7d7 a răspuns:

Mai creşti.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Daca ai sa te apuci serios de culturism, ai sa-ti atingi scopul.Deci du-te la sala.