| razvandinu a întrebat:

Care sunt cele mai tari echipe de fotbal din lume atentie nationale?

Răspuns Câştigător
| ZoLyX a răspuns:

Pai ar cam fi : Spania, Brazilia, Argentina, Uruguay si Germania..asta e parerea mea; acum nu stiu ce crezi tu

6 răspunsuri:
| tarik44 a răspuns:

Brazilia e moarta... Argentina nu e capabila. Franta e moarta. Anglia e moarta. Spania nu mai tine mult. Italia numai batrani. Germania are viitor, dar are nationala compusa din straini. Nu poti sa zici ca Gomez e neamtwinking si mai sunt multe exemple.

| vaali13 a răspuns:

Personal tin cu anglia, dar Spania a demonstrat desi nu mai era nevoie ca e cea mai buna la ora actuala, Germania si Italia au practicat un joc foarte bun de asemenea, franta are lot frumos dar rezultatele lasa de dorit, brazilia normal, argentina la fel

| yonutzBT a răspuns:

Eu cred ca cele mai tari echipe ar fi : Spania, Germania, Italia, Brazilia, Argentina, Portugalia, Anglia.