| Matzulica20 a întrebat:

Cat poti slabi in 2 luni? Am 1.65 m înălțime și 86 kg.
Cu o dieta bogata in proteine ​​si saraca in carbohidrati, grasimi si calorii. sport: de trei ore plimbare / alergare dimineața la 5 la 8, cardio în fiecare zi 3 ore la sala de sport, după-amiaza. cât de mult in greutate pot sa pierd în august și septembrie? vreau nr maxim de kg nu cat e sanatos pe saptamana. cat e posibil.

1 răspuns:
| ThisIsBIS a răspuns:

Cu sală şi fără carbohidraţi şi zahăr, poţi ajunge în 2 luni pe la 70-75 de kg.