| Pacquiao a întrebat:

Cate flotari faceti? Cate tractiuni? Care vi se par mai grele? happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Daca faci zilnic o sa stagnezi grav la dezvoltarea muschilor, muschii cresc in zilele de pauza.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim 150 flotari pot sa fac... intro luna

| Cosmin86 a răspuns:

E cam stupid sa le compari, lucreaza muschi diferiti.

| RobertMoon a răspuns:

Maxim 60 flotari pe serie si peste 40 tractiuni pentru, biceps,.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Obisnuiam sa fac cate 20 din fiecare. Tractiunile sunt mai grele.

| SmLighte a răspuns:

Dupa mine sunt cele mai grele cele militare. fac cate 20 de doua ori pe zi

| Cosmin86 a răspuns (pentru SmLighte):

Altu care se antreneaza ca un copil mic...

nu e suficient ca zilnic = PROST, trebuie de 2 ori pe zi, ca sa fie SI MAI PROST

Apuca-te de sah, copil mic

| razz4lovee a răspuns:

Fac cate 50 din ambele in fiecare zi, sunt convins ca ma pot autodepasi, insa am un program stabilit! Totul se face cu limita, Nu vreau nici sa fiu ca Van Damme, Imi place sa fac cate putin din toate, E bine sa ai o viata cat mai ordonata, Bafta!

| Pacquiao explică (pentru Cosmin86):

1 data la 2 zile e bine? happy
Sau la cat timp sa fac? happy
Mersi anticipat! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pacquiao):

Faci doar cu corpul tau sau cu greutati aditionale?

| Pacquiao explică (pentru Cosmin86):

Doar cu corpul

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pacquiao):

Alea nu o sa-ti mareasca prea mult masa sau forta, ca lucrezi mereu cu aceeasi greutate... deci fa-le cand vrei, ca nu conteaza asa mult.

| Cosmin86 a răspuns (pentru razz4lovee):

Daca faci zilnic o sa stagnezi grav la dezvoltarea muschilor, muschii cresc in zilele de pauza.