| c4t4lin a întrebat:

Cateva exercitii folositoare pentru detenta imi spuneti si mie?!big grin

Răspuns Câştigător
| AdrianBulciu a răspuns:

Du-te intr-un loc unde sunt multe scari, multe. Si urci si cobori scarile. Genoflexiuni, genoflexiuni cu saritura. Genoflexiuni intr-un picior ( vezi sa le faci corect big grin ). Cam atat stiu :p. Have fun laughing

2 răspunsuri:
| c4t4lin explică:

Mersi! Problema e cu scarile laughing). Nu prea am unde happy

| vlase11 a răspuns:

Faci broscute,urci scari, sari de jos din pozitia de vine in sus si repeti de multe ori, ia-ti un fel de saculeti cu nisip pentru picioare are la multe magazine sportive sau la o sala de forta. Funda?