| Lalane58 a întrebat:

Cati bani iau de pe un bilet combinat daca eu am pus ca imi ies 8 meciuri din 12 si mi-au iesit 9 meciuri? Mentionez ca am pus 6 lei si scrie pe bilet ca pot castiga 186 de lei, ajutati-ma si pe mine si spuneti-mi cum calculez ca sa aflu cati bani am de luat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la un centru care vinde biletele de pariuri si verifica-ti biletul, Iti vor spune imediat ce si cat ai castigat.

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu știu ce cote ai avut tu pe acolo, intră pe site la ei acolo și vezi, dă-i verificare bilet și bagă codul, o să-ți apară cât câștigi