| danydaniel a întrebat:

Am pus si eu la pariuri 2 lei un bilet combinat. Am pus ca ies 8 meciuri din 10. Pe bilet scrie Se castiga 8/10: 25, 94 lei. Mi-au iesit chiar 8 meciuri din 10 si cand verific online zice castig: 0.52 bani. De ce? Daca pe bilet zice ca cu 8/10 se castiga 25, 94 lei?

3 răspunsuri:
| KaylaSlvt a răspuns:

Du`te la ei si intreaba.cel mai bine.

| sAmAsxdzasad a răspuns:

Dac e la pari sport e un bug de exepmlu eu aveam un bilet de 64 de milioane de lei vechi si pe net scria 25 lei castig dar cand m-am dus la casa repsctiva nu era asa chiar eura 64 de mil dar binetinels ca n-am castigat infine du-te la agentia repsctiva si ridica biletu fara griji ca daca scrie asa pe bilet atata e daca nu e asta e da eu zic du-te la agentie si alfi tot

| Stares a răspuns:

Nu stiu !