| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicații gratuite pentru sport folosiți/recomandați? (Android)

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Pentru alergat folosesc nike run club si a ramas fav, dar tot de la nike e si aplicatie nike training club. Nu am folosit-o cat sa-mi dau seama mare lucru ca nu are la ce sa ma ajute o astfel de aplicatie, dar parea ok.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-ai vrea să facă aplicația, Ghiță?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Să-mi dea motivație pentru alergat și exerciții calistenice. Prin motivație înțeleg: mici provocări de bifat pentru fiecare zi și o contorizare a progresului.

Pentru mers cu bicicleta și alergat mai folosesc Strava. Dar e doar ca să îmi rămână memorate traseele și totalul de km.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Să-mi dea motivație pentru..."

motivația o găsești in TINE, programe și orare și exemple de exerciții, da, alea sunt in aplicații.
Si sunt prea multe: scrie "sport acasă" și alege din mag.play

| goguPatent a răspuns (pentru anonim_4396):

Runtastic

| siriusblack98 a răspuns:

Nu recomand astfel de aplicatii nici celor pe care-i antrenez. Sunt strict orientative iar in mare majoritate a cazurilor, departe de realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google fit