| TheWalker11 a întrebat:

Ce calitati ar trebui sa aiba un mijlocas central la fotbal?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dribling,viteza si sut tehnic.Precizia suturilor, de la centru spre aripi trebuie pasat cu precizie.Si mijlocasii dau goluri nu numai atacantii, deci trebuie un sut f precis si sa stapaneasca sutul cu efect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viteza, sut, rezistenta, dribling, sa stie sa faca atat faza defensiva cat si cea ofensiva.

| davidrcv a răspuns:

Pase,viteza......si cam atat.

| m3looo a răspuns:

Ar trebui sa aiba viteza si sa reziste la meci deoarece mijlocasul ii ajuta si pe cei din atac si pe fundasi ..Bafta! happy