| Richardrycy a întrebat:

Ce credeti despre fotbal?

Răspuns Câştigător
| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

Eu zic ca este un sport care iti pune la incercare inteligenta forta coprului reflexia si multe altele

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Un grup de oameni care fugaresc o besica...

| Ibrahimovic a răspuns:

"Sportul rege", e destul.
Ceva magnific pentru mine, cea mai importanta activitate.

| FlyingFox a răspuns:

Ca fata, mi se pare un sport supraapreciat care pune, din pacate, in umbra alte sporturi mult mai frumoase: baschetul, gimnastica, inotul, scrima...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlyingFox):

Ca băiat, sunt de acord cu cele spuse de tine. E un sport frumos câteodată, într-adevăr, dar păleşte în faţa unor sporturi precum gimnastica, handbalul sau tenisul care sunt o plăcere atât pentru ochiul de spectator, cât şi pentru spiritul de sportiv al celor ce vor să le practice.

| Marius_Miklos_1998 a răspuns:

Cel mai frumos sport