| Atasiei_Raluca_1993 a întrebat:

Ce exerciti imi recomandati pentru a scapa de celulita? Am nevoie rapida...dau funda grabiti-va..va multumesc

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu asta recomand http://ray25tm.blogspot.ro/2015/08/cum-sa-pierdeti-in-greutate-fara-va.html
pe langa asta recomand cardio in fiecare zi o alergare de 20, 30 de minute, da vei slabi pentru ca corpul intra in criza de energie si nu are de ales va trebui sa consume grasimi

| Raluca00 a răspuns:

Bună ziua.
Tata este maseur profesionist și eu știu ca se face baie fierbinte pentru a încălzi stratul de grăsime apoi masaj special care să spargă celulele de grăsime. Oricum durează 15 zile pentru a scăpa de celulita.
Pentru vergeturi este doar masaj special.
Succes