| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai rapida cale de a scapa de celulita?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Masaje cu miere de albine, sau masaj cu crema de aloe, te ajuta foarte repede sa elimini celulita, am auzit ca cel cu miere da rezultate foarte rapide.

| JustMeFlory a răspuns:

Mult sport si creme specialehappy

| Vyio a răspuns:

Aparatura speciala din saloane reprezinta cea mai rapida metoda. In rest poti face mult sport, poti manca sanatos si poti aplica creme speciale.

| raidu2004 a răspuns:

Liposuctia dar mai bine ai face sport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colanti anticelulita. eu ii folosesc de 2 luni si nu mai am deloc celulita. nu credeam ca vor avea rezultat pentru ca am folosit foarte multe creme, insa, in sfarsit, am scapat cu ajutorul acestor ciorapi. acesti colanti anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi. aici se gasesc: http://www.tehnica-medicala.ro/......oducts.php
merita incercati.