| TenOfClub a întrebat:

Ce exercitii de marit rezistenta la efort stiti?

Răspuns Câştigător
| kranckieseba a răspuns:

Ai putea incepe cu alergatul, flotari, abdomene, treptat pana cand o sa faci exercitii si nu o sa simti nici un pic de oboseala doar dupa o perioada mai lunga de timp de la inceperea lor.

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Depinde la ce fel de efort te referi, poti sa fii mai specific un pic? la ce vrei mai exact sa iti maresti rezistenta?

| cristi1505 a răspuns:

Nu sunt exercitii speciale! Sunt exercitii normale ca de exemplu flotari numai ca trebuie sa executi multe repetari.Asa capeti rezistenta.