| SteroidEdy a întrebat:

Stiti niste exercitii pentru rezistenta fizica, deseori ajung sa gafai la jumatatea meciului, si alergatul prin parc in fiecare zi nu este f efectiv.

2 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Alergarea de anduranta dezvolta una, alergarea de viteza alta.
pe langa alergarea de durata, introdu si niste sprinturiwinking Pentru ca fotbalul inseamna efort mixt nu doar rezistenta aeroba...

| MatrixR3loaD a răspuns:

Mai puțin calculator mai mult stat pe afara la un football sau alt sport.
Mai multe Vitamine (fructe legume )si mai putine dulciuri happy