| Park1Suin a întrebat:

Ce exercitii fizice sunt bune pentru slabit in afara de jogging?

Răspuns Câştigător
| Doc22 a răspuns:

Genoflexiuni
abdomene
tractiuni la bara
---jogging---

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitii cardio, gen aerobic, care te fac sa transpiri, poti sa cauti pe net filmulete si sa faci odata cu fetele respective execitiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti trebuie sa slabesti arati bine, nu trebuie sa te ingrasi.

| Karabatic a răspuns:

Gimnastica si Inotul sunt foarte bune

| criXxXtina a răspuns:

Innot, abdomene, genoflexiuni, alergari in aer liber cati-va km cu un flacon cu apa la 500 de metri aprox oprire de apa te intinzi un pic si continui fitness happy