| Laviiiiii a întrebat:

Ce galerii pentru campionate mai stiti? (campionat pe clase) de ex clasa 6E. Fundaaaa.

2 răspunsuri:
| SmileyyXD a răspuns:

Din oceanul Pacific a iesit un peste mik si pe coada lui scria: 6E VA CASTIGA!
Traiasca [numele capitanului] ca este capitan, Traiasca [numele portarului] ca-i cel mai bun portar, Foaie verde si-o lalea asta e echipa mea si eu ma mandresc cu ea!
6E`u nu uita,ne-ai promis victoria, Si la bine si la rau, Noi rostim numele tau! HAI 6E`UU!
Pe vant, pe ploaie,[echipa adversara] isi ia bataie!
Cam atat. fundita?

| Andra_9083 a răspuns:

Hai a6a E, ni-ati promis vicotorie.cine-i mare si voinic eee cine-i mic si bea laptic (echipa adversa).