| LarisaOana a întrebat:

La scoala mea se fac in fiecare an campionate de handball si football, iar fetele din clasa mea participa si ele, chiar daca sunt singurele din clasele de a cincea care s-au inscris si joaca cu trei clase de a sasea si vreau sa le tin galerie.Intrebarea mea este daca stiti niste versuri de incurajere, ca de exemplu:"VD nu uita ne-ai promis victoria."?

Răspuns Câştigător
| ღAღdღaღ a răspuns:

Pe vant pe ploaie
[numele clasei adversare ex.VIA] va lua bataie

Din oceanul pacific a iesit un peste mic si pe coada lui scria VD va castiga.