| Megas a întrebat:

Ce grupa musculara va place sa lucrati la sala?
mie imi place sa lucrez spatele (incep cu tractiuni) si bratele big grin

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pentru o dezvoltare armonioasa, te sfatuiesc sa lucrezi toate grupele musculare.sunt multe de spus, dar spatiul nu permite.cel mai bine este sa te adresezi unui profesionist in domeniu.eu,am iesit la pensie...

| Robert92 a răspuns:

M-am lasat de sala pentru ca nu imi permitea timpul insa abia astept sa ma reapuc.insa pieptul era partea mea preferata.
si picioarele happy

| Megas explică:

Nu asta voiam sa spun, eu lucrez toate grupele, am spus de spade deoarece imi place in mod special sa lucrez acesta grupa.
personal lucrez toate grupele dupa un program strict... logic.