| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode imi recomandați sa castig mai des la pariuri sportive?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se numeste metora NUMAI-JUCA cea mai buna metoda de a nu pierde bani si singura.

Bula
| Bula a răspuns:

La pariuri si la jocurile de noroc sunt 2 mari castigatori: patronii firmelor de pariuri si ANAF /Statul Roman.
Tu doar esti o pasarica ciupitoare de cate o boaba de graunte ocazionala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există așa ceva. Să faci zilnic studii asupra echipelor de fotbal, a rezultatelor lor, a achiziților de jucători, a politicilor managerilor și propietarilor de cluburi, să presupui sau să intuiești aranjamente și blaturi, intereselor mafiei pariorilor care pariază pe milioane, nu ca tine pe 100 de lei, să urmărești zilnic presa sportivă, toate acestea.

| Apokales a răspuns:

Nu mai paria, esti mult mai castigatwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti casa de pariuri.

| Xenoverse1 a răspuns:

Nu ma ajutati deloc

| anonim_4396 explică (pentru Xenoverse1):

De ce evaluezi ca nefolositor, esti cu capul? Nu știi de gluma? Nefolositor ești tu cu neamul tău!

| smekman2001 a răspuns:

Iti vinzi sufletul la satana