| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de finala europa league, a fost convenabil scorul?

Răspuns Câştigător
| Alina201 a răspuns:

Scoru nu a fost corect. Sigur merita sa castige atletico madrird, dar nici chiar cu 3-0. Oricum pustii de la Bilbao au pierdut din cauza lipsei lor de experienta.

| zahy a răspuns (pentru Alina201):

Meriti funda am aflat cine a jucat

6 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

Pentru ca nu am nimic pentru nici una din cele doua echipe deci nu am fost nici la meci! Scorul A fost destul de Convenabil! Mai neconvenabil era daca tineam cu Bilbao si mai dadeam si o gramada de bilet pe bilet si pierdea deci echipa favorabila dar asa a fost destul de convenabil sa l vezi doar din fata televizorului!laughingApropo ma amuzat mult intrebarea ta mai ales Cum ai spus o Daca a Fost Convenabil Scorullaughing)

| ElGreco88 a răspuns:

Cat a fost scorul laughing?

| ElGreco88 a răspuns:

Da a fost convenabil. 3-0 nu poti spune ca este un scor din norochee hee

| UCHMadaraEMSh a răspuns:

Da. mie mi-a placut meciul. la ce goluri a dat falcao.

| Kimmy353 a răspuns:

Nu!