| Marius7121 a întrebat:

Ce parere aveti de Judd Trump? Tot vine campionatul mondial peste cateva zile, credeti ca va deveni noul campion mondial? In acest sezon a castigat UK Championship dupa o finala foarte frumoasa cu Mark Allen. Daca nu el, atunci cine va deveni campion mondial?

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

''tragator'' de elita omul. daca e in forma are sanse, cel putin sa ajunga in finala.

| danorp a răspuns:

Sunt fan pentru el si cred ca si anul acesta va castiga : BRAVOOO LUI si multa BAFTA