| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de MMA? Pe o scara de la 1 la 10 cat de eficient este intr-o situatie reala de lupta pe strada? Argumentati. funda

3 răspunsuri:
| Alyn4U a răspuns:

Eu cred ca atat MMA cat si UFC sunt cele mai eficiente intr-o lupta de strada pentru ca: Te invata si lupta la sol, si sa dai cu pumnul. Si i-as da nota 9 pentru ca nu te invata chiar asa bine sa boxezi. Funda?big grin

| Anonymmo a răspuns (pentru Alyn4U):

Scuze de corectie, dar UFC este o liga unde luptatorii se lupta cu reguli de MMA...

| Anonymmo a răspuns:

Da ii dau nota 10 pentru ca te invata sa lupti...