| Alyboy a întrebat:

Ce parere aveti de SummerSlam?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere pot să am... iar a fost meciul din pre-show mai bun ca jumătate din PPV. laughing Păcat că nu i-au mai dat lui Christian centura World Heavyweight, aşa ca pentru ultima oară.

Foarte bun meciul dintre Punk şi Lesnar. Cel mai bun al serii, mai bine spus.

La Cena vs. Bryan n-a fost cine ştie ce. Mă aşteptam să ofere mai multe în ring(în special Bryan), dar n-a fost aşa. Finalul a fost previzibil, dar îmbucurător. Sper să se realizeze " The New Corporation ", care să fie ceva la fel de tare ca primul stable de acest gen. Au material, Triple H şi Orton sunt geniali ca heeli.

Wyatt vs. Kane a fost aiurea.

Natalya vs. Brie Bella a fost destul de bun. Reacţia fanilor când Bella a cedat a fost foarte tare.

Rhodes vs. Sandow a fost bun, asta şi pentru că victoria i-a aparţinut lui Rhodes, că altfel ar fi fost de rahat toată treaba.

Ziggler&Kaitlyn vs. Big E.&AJ a fost interesant. Bine că s-au terminat odată conflictele dintre Ziggler şi Big E. şi cel dintre Kaitlyn şi AJ.

1 răspuns:
| Copie_Ieftina_Jericho_Doc_1998 a răspuns:

Summerslam-ul de anul asta n-a fost rau mi-a placut