| Differentx13 a întrebat:

Hei TPU happy. Ce părere aveți despre rezultatele de la SummerSlam ( 2O12 )?

Răspuns Câştigător
| Srdjan99 a răspuns:

Extrem de previzibile. Meciul pentru. titlul mondial a fost cel mai slab din ultimul an. Doar victoria lui Jericho a fost neasteptata.,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea au fost previzibile. Citeste mai multe pe WShow2012.BlogSpot.Ro! Oricum WWE a inceput sa scada prea mult calitativ + ca mai este si PG Era!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de obicei, nimic neaşteptat. Rezultate bune pot zice, cu excepţia meciului pentru WHC, unde victoria trebuia să fie a lui Del Rio.

| ForeverHappy a răspuns:

Super geniale :X