| almaz a întrebat:

Ce parere aveti despre antrenamentele prin electrostimulare musculara (ex.body time)? multumesc.

8 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Buna! Electroterapia este foarte buna pentru cei ce fac recuperare sau sedinte de fizioterapie. Mai exact, pentru bolnavi. În rest, nu stiu la ce ti ar putea folosi, vezi sa nu dai banii degeaba! Mușchii se dezvolta unde se arde si grăsimea, adică la sala cu multa munca.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Donsavas):

La sala; dar mult mai sanatos este in plina natura, prin miscari firesti/naturale

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dar tu cum apreciezi femeile gonflabile? cam asta-i echivalenta

| ziftode a răspuns:

Daca vrei sa fii pregatit pentru scaunul electric, esti pe calea cea buna rolling on the floor

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cu toate ca nu sunt de acord cu moșul asta senil, aici cam are dreptate.

| Logann a răspuns:

Pe vremea mea asta se faceau la violatori si pedofili

| Donsavas a răspuns (pentru Logann):

Cred ca te referi la terapia electroconvulsiva. Se practica in psihiatrie in cele mai grave cazuri.

| Logann a răspuns (pentru Donsavas):

Nu, eu ma refer la terapia de snitel uman. Yum-yum.