| Alex4Tu a întrebat:

Ce parere aveti despre Bike-ul acesta dau funda :

Cadru NS Suburban Park
Furca Rock Shox Argyle
Pipa NS Quark Pro
Gidon NS Proof
Roata Fata NS Complet >==Butuc NS Rotary 20 si janta NS Trailmaster
Roata Spate NS Complet >==Butuc NS Rotary SS Pro si janta NS Trailmaster
Sa ShadowConspiracy Mid
Tija Sa Salt AM Pivotal
Frana Avid Jucy 3
Angrenaj Octane One 2PCS
Foita Salt BMX Plus Echo Sprocket
Lant Octane One Single Pro

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.E bun bike-ul.

| VenomV a răspuns:

E foarte bun. Daca vrei sa-l cumperi sau daca il ai deja sa stii ca e ft bun

| Sergiu_Dreghici_1990 a răspuns:

Ii destul de bunicel bike-ul dar poti sa ii pui un butuc de spate NS Coaster SS Pro 10T si din ghidonul NS Proof ar trebui sa tai intre 2-3 cm din fiecare parte a ghidonului daca in viitor ai vrea sa dai vreun bar-spin sau x-up si multe altele. Spor la pedelat si lant intins!

| WolfMan123 a răspuns:

E foarte bun. Daca vrei sa-l cumperi sau daca il ai deja sa stii ca e ft bun