| aurelian14 a întrebat:

Ce parere aveti despre ciclu meu 14 saptamani testosteron cypionat 500mg pe saptamana cu 4 saptamani danabol 50 mg pe zi, vi se pare ok nu vreau decat sa pun 20 kg de masa musculara.

3 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Faci mare porcarie la varsta ta, pe cat testosteron iti produc testiculele ceea ce bagi tu este o picatura toxica intr-un ocean, du-te la sala si mananca proteine, printre care si fasole, mazarea, lintea contin proteine.

| lastOne a răspuns:

Nu e mai simplu/ieftin daca pui alea 20kg de masa musculara direct de la carmangerie?

| Dragoslav a răspuns:

Daca tot le iei si esti decis sa continui, afla ca Danabol se ia ciclu complet, nu se ia partial (doar 4 saptamani nu se ia, se face 8 de exemplu si este minim). In al doilea, chiar si cu ciclul asta, tu in 14 sapt nu vei pune 20kg.