| HaRiBoOo a întrebat:

Ce parere aveti despre fotbalistul Kaka? Mie imi place f mult de el si cum arata si cum jocaca? Ce parere aveti de el? FUNDAA:X

Răspuns Câştigător
| IonutGosa a răspuns:

KAKA' este unul dintre jucatorii mei preferatii:X
Pacat ca a avut multe accidentari si l-au tinut departe de terensad.
Nici Mourinho nu i-a dat prea multe sanse, cand i-a dat a facut meciuri foarte bune(ex:meciul cu Valencia, meciul cuAthletic Bilbao)
Pacat ca nu prea joacasad.
Juca foarte bine la Ac Milan
In 2007 era balonul de aursmugsmugsmugsmug

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Juca mai bine cand era la Ac Milan

| andrei_1403 a răspuns:

Cand a venit de la milan juca bine.a luat chiar balonul de aur in 2007 sau 2008. dar a fost accidentat si nu a mai dat acelasi randament.probabil ca realul va dori sa-l vanda la vara.principala destinatie pare chelsea.are 28 de ani deci e cam batrand pentru ce mijloc vrea realul

| Enzo2011 a răspuns:

Din pacate de cand a plecat de la milan nu mai este ce a fost dar cei drep murinho nu i-a dat multe sanse(este de inteles din moment ce are atatea nume)dar daca ar pleca probabil ca ar renaste

| iuonak93 a răspuns:

Este foarte bun Kaka mie imi mai place si de C.Ronaldo cum joacasmug idolul meu.

| Cici4Mici a răspuns:

Pare foarte bun.

| LeoMessi38 a răspuns:

Este un jucator foarte bun,dar accidentarile l-au tinut pe banca, la ac milan era foarte bun si acum este dar cum am mai zis accidentarile, are multe de dovedit.

| maad08 a răspuns:

Cel mai bun love struck
Cel mai frumos love struck
Cel mai cel love struck
asa cum a spus si Ionut accidentarile l-au facut sa sufere foarte mult, din cauza asta n-a fost nici macar in echipa anului 2010, dar nici mourinho, de cand si-a revenit, nu i-a acordat prea multa atentie. Sper ca va redeveni din nou NUMBER ONE big grin pentru. ca merita happy. Idolul meu :X

| Junko a răspuns:

Pe vremea cand juca la Milan era mai bun decat Xavi sau Iniesta ai zilelor noastre! Realu`l-a stricat pe acest jucator!straight face

| Damy10 a răspuns:

Kaka' este preferatul meu