| ivascopavel a întrebat:

Zilele acestea sunt trist. KAKA, fotbalistul meu preferat s-a transferat la real madrid de la echipa mea preferata AC MILAN. ce parere aveti? a facut bine ca s-a transferat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ivascopavel! Nu sunt microbista si nici nu imi place fotbalul dar daca s-a transferat sunt sigura ca a facut-o spre binele lui.Probabil a plecat de la Ac Milan pentru ca la cealalta echipa se castiga mai bine.
Eu zic sa nu mai fi trist si sa te gandesti la lucruri mai importante pentru ca viata e frumoasa si trebui sa te bucuri de ea in fiecare clipawinking
O zi buna!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| greg a răspuns:

Si eu sunt trist ca a plecat Cristiano R la Real.Eu tineam cu Manchester, dar m-a dezamagit prea mult si de prea multe ori asa ca de acum o sa tin cu Real.Pe Barcelona nu o suport.Real o admiram, dar n-o simpatizam.Acum cu Kaka si Ronaldo arata ca Real Madrid a fost intotdeauna o echipa galactica si de respectat.FORTA REAL MADRID! Ciao

| kayura a răspuns:

Nu le am cu fotbalul, dar in orice caz poate acolo unde s`a transferat poate ca primeste mai multi bani si in plus asta a fost decizia lui.Nu trebuie sa fi suparat din asemenea motive.Cine stie? Poate se transfera din nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am? Mi se pare o mare prostie sa cumperi un jucator cu atatea zeci de milioane de euro.96 mil euro Cristiano Ronaldo:O... dar ce face acel jucator pentru acesti bani? Kaka la fel... ce fac doi jucatori pentru 170-180 milioane de euro...cat costa amandoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O aberatie, vorba lu criticu.azi citeam ziarele si cred ca imi vine sa ...nu mai zic ce, 96 milioane? se caca diamante, ce dumnezeu face omu asta? inteleg ca se castiga foarte mult din publicitate dar este o aberatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sunt si eu suparat pentru ca se transfera c.ronaldo la real saptamana viitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Mdrid si Manchester aveau semnat un contract pentru plecarea lui ronaldo in 2009... deci daca ronaldo nu pleca la real madrid pierdea 35 de mil. si asa a preferat sa dea 94 pentru un jucator bun.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E şi juc meu preferat, chiar daca sunt fată...winkingLa înc şi mie îmi peărea f. rău d aces t Lucru... dar acum m.- am obişnuit cu Real... Sper să Fac aceleaşi performanţe pe care lea realizat la acum.