| Angel977 a întrebat:

Ce părere aveți despre Ninjutsu? Cât de eficient e pentru autoapărare?

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ala este un stil de lupta pentru ofensiva. Si in special pentru ucis prin folosirea unor arme albe. Nu te mai uita la testoasele ninja!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai arme ninjutsu ar fi efficient pentru autoaparare; dar cum nu ai voie cu arme albe la tine in spatiu public e greu. Dar cred ca boxul/kickbox-ingul sunt cele mai bune. Eu am facut 4 ani de aikido si este bun.

Răspuns utilizator avertizat
| CataCatalin994 a răspuns:

Ti-am mai spus in celalalt topic ca e zero barat ninjutsu pentru auto aparare, nu a fost gandit pentru asa ceva. Citeste pe internet.