| LiviuPaul a întrebat:

Ce parere aveti despre soia? E ok sa iau dupa antrenament? Ar putea sa fie ceva problema?(Daca nu am alergii sau intoleranta).

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

E puternic estrogenica...hormon feminin estrogenul. fa legatura cu problemele ce pot aparea cand nivelul tau de testosteron e mai mic decat cel de estrogen de la soia/porumb.

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Soia este pentru femei.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Prefer un piept de pui dupa sala, sau peste... soia e... leguma nu ma satisface, chiar daca are proteina e de slaba calitate

| florynmondialul a răspuns:

Mai bine mananci o friptura de vita ca un adevarat culturist, si nu soia!

| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Du-te la medicul tau de familie!

| CristinaAlina19950831 a răspuns:

Este foarte bine sa consumi soia, este usoara si contine multe proteine si substante nutritive. Fundahappy