| SkrillexS a întrebat:

Ce pudra proteica recomandați in afara de cele de la MyProtein?
Mulțumesc

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Orice izolat/concentrat de la ON, Muscletech, Gaspari, Weider, Dymatize.

| Frank51 a răspuns:

Cele de la Pronutrition si gymbeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la whey

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Whey e un produs, inseamna "zer" (whey = zer in engleza), NU e o firma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Am gresit scze

| tudorvolcano a răspuns:

Izolat de proteine din zer.
5kg dacă se poate.
Găsiți coduri pe Youtube, cu reduceri de 40% sau mai mult, folosiți-le.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Izolat protein de la Decathlon, e chiar convenabil la pret.
Iso whey / pro whey de la Pro Nutrition.

| MyNameisEduard a răspuns:

Observ mulți fani Skrillex pe această platformă happy
Îmi cer scuze că răspunsul meu nu are legătură cu întrebarea (:

| Solaruls a răspuns:

My protein si bulk sunt de departe cele mai bune ca si raport calitate pret. Eu am gasit un cod de reducere chiar aici si am primit discount de 40 la suta, cauta-l la categoria asta la intrebari