| gazaru a întrebat:

Ce suplimente nutritive stiti si imi puteti recomanda si mie ca sunt bune pentru cresterea in greutate...
Daca se poate sa imi recomandati un magazin din Bucuresti sau un site...

Răspuns Câştigător
| Kryeno a răspuns:

Salut!
Singurul site în care am încredere și pe care-l pot recomanda și altora nu este în România, din păcate. Este vorba de MyProtein (găsești site-ul lor printr-o simplă căutare pe Google), dar sunt din Anglia și, în mod evident, nu poți lua de la ei decât comandând online. Îți zic despre el ca să ai alternativă - în caz că iei în considerare să comanzi și din afara țării.

1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Niste gainere, incearca GFX-8 de la ProNutrition.