| deejayoo a întrebat:

Ce timp ati scoate la sport(mai exact proba de viteza)pe 50 de m in clasa a 7-a.eu am scos 7.0

Răspuns Câştigător
| Zuzy_5165 a răspuns:

Eu sunt fata sh am scos 7.5

13 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

6.2

| AFR81 a răspuns:

6.5 am scos eu...

| KenJi a răspuns:

4.50 Trec a 8awinking

| cineva_3888 a răspuns:

Acum sunt clasa a11 intra 7 am scos 5.04 si acum stiubig grin

| Fluffinator a răspuns:

Vai de mine KenJi, cand minti, minte si tu mai discret asa. Cica a scos 4.5laughing) Daca ai scos atat la 50 m inseamna ca la 100 scoti 9 sec. Si recordul mondial este de 9.58. esti smecher tare ma laughing Inscrie-te la atletism cat mai repede, vei fi un starsmug.
In fine trecand peste prostul alahappy, eu am scos 6.6 la 50m, dar sunt a 9-a.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

In clasa a 5-a am scos 8, 1.

| BeautifulAngel a răspuns:

Eu am scos 6.7tongue

| knnight a răspuns:

Eu am scos 6.3

| Fanatic a răspuns:

Mi se pare ca 6.9 sau 7.1 nu mai stiu

| sNukki a răspuns:

Eu in clasa 9-a am scos 6.41 cel mai bun timp din cls mea... si tine cont de faptul ca eu in generala nu am facut sport si nici nu practic vreun sport anume.

| raresik95 a răspuns:

In clasa a 7-a am scos 7.5, a 8-a 7.0 si acum, a 9-a am scos 6.1 big grin

| RaulDag a răspuns:

Eu am scos la antrenamente.la 50 metri 5, 36

| crack200 a răspuns:

In clasa a 5 a am scos 7.6, a 6 a 7.0