| mary199812 a întrebat:

astazi am dat proba de viteza pe 50 m la sport si am scos 6.50 la 13 ani este bine? is clasa 8-a domnul profesor nu ne-a spus nimic de bareme sau altceva...

Răspuns Câştigător
| CobraLeon a răspuns:

E foarte bine...din cate stiu, nota 10 se ia daca ai cel mult 7, 2 secunde apoi 7, 3sec = nota 9, 5; 7, 4 sec= nota 9 s.a.m.d

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Categoric ca e bine, imi amintesc ca si eu la 14 ani scoteam 6.2, si acum scot tot atat, insa multi colegi de-ai mei nu mai pot scoate nici 9 secunde laughing) deci tinete de treaba mereu!

| eweu a răspuns:

Parca vad cum te laudai si de fata cu colegii tailaughing

| Gupy01 a răspuns:

Ai luat 10.

Eu sunt clasa a IX-a si am scos 6.90