| 3du4rd a întrebat:

Ce tip de exercitii pentru acasa trebuie sa fac pentru muschi de la spate?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ramat cu gantera si indreptari cu ganterele, cam atat, mare lucru nu prea ai ce face acasa, du-te la sala.

3 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Era bine daca precizai si ce fel de echipament ai, gantere, poate o bara de tractiuni...

| 3du4rd explică (pentru 95Cosmin):

Am gantere

| ionutzu94 a răspuns (pentru 95Cosmin):

Am si eu 2 gantere de 15 acasa, cu el fac de peste jum de an si m-am facut cat de cat. Cel mai bine du-te la sala. Uita-te pe situri de culturism. www.yoyoboy.ro si www.getfit.ro

| Cosmin86 a răspuns (pentru 3du4rd):

Ramat cu gantera si indreptari cu ganterele, cam atat, mare lucru nu prea ai ce face acasa, du-te la sala.