| crytical a întrebat:

Ce ziceti despre Bayern-Barca? Eu as zice un 2:1 pentru Barca, dar mi-e ca le da Bayern vreo 4:0 laughing.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu am mers 1X. Este posibil sa si bata Bayern, dar, dupa parerea mea, nu au absolut nicio sansa sa se califice.

| AvalohAlyn a răspuns:

Se califica Barcelona chiar daca o sa bata Bayern cu vreo 2-0..Totusi joaca cu Barca nu cu Porto.happy

| ZoLyX a răspuns:

Eu as merge in seara asta pe un egal...nici nemții nu cred că se gândesc la un 4-0..acum serios, totusi joaca împotriva Barcelonei.

| AlexBarbIonut a răspuns:

Eu zic 4-0 bayern