| anonim_4396 a întrebat:

Bayern sau Barca? cine credeti ca v-a castiga champions?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Real.

| Dariusuu a răspuns:

Bună Diana.

Nu știu de ce dar am impresia că Bayern va câștiga trofeul.
Jucătorii sunt într-o formă extraordinară. Antrenorul lui Bayern a mărturisit că nu are echipa a 2, și Barcelona s-a calificat destul de greu cu francezi de la PSG.

O zi plăcută îți doresc.

| alexs99 a răspuns:

Eu cred ca Bayern va castiga Champions League, sunt pe val, au un joc ofensiv imposibil de oprit.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sporting Arad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Real Madrid va câştiga UCL anul ăsta.

| Urpaniel a răspuns:

Ai uitat de Dortmund şi Real?
Nu ştiu, spun Bayern sau Real.

| dDiiana a răspuns (pentru Urpaniel):

Nu am uitat de ele. Dar am spus doar care ar avea sanse. Real in niciun caz. O sa piarda cu Dortmund. Iar daca ajunge in finala, Dortmund cu Barca, v-a castiga Barca, sau daca ajunge Bayern sa joace cu Dortmund, v-a castiga Bayern. simplu nu? Deci cum am spus mai sus, una din astea doua o sa fie. Barca sau Bayern.

| XTreme00 a răspuns:

Eu zic ca in meciul Bayern-Barcelona, echipa din Spania castiga, adica Barca. Oricat de buna este Bayern acest sezon de Champions League, Barcelona are prima sansa + ca meciul decisiv (returul) este la Barcelona acasa pe Camp Nou.

| SantaAndrei a răspuns:

Eu sper ca Barcelona, da realist vorbind, Bayern are cea mai buna echipa

| Darkguy a răspuns:

Dortmund

| wolverine13 a răspuns:

Real Madrid

| Hermyone a răspuns:

Cred ca Bayern... Dar nu stii niciodata, nu?

| robyD a răspuns:

Bayern este marea favorita