Întrebare recomandată | Littlekid_Axi_1997 a întrebat:

Ciao TPU! Ma puteti ajuta cu un program pentru slabit, am nevoie pentru abdomen. Vreau sa scap de burtica asta insuportabila. Stiu regulile de baza,dieta,apa, mancare sanatoasa dar imi trebuie program, ce fel de exercitii am nevoie sa ma ajute sa dau jos macar 3 kilograme?

11 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Vezi pe bodybuilding.com este un program de 8 saptamani in care iti trimite in fiecare zi un email cu un video cu ce trebuie sa mananci si ce exercitii trebuie sa faci

| mOBSCENE a răspuns:

Dati baiatului pilates si yoga? laughing
Stii regulile de baza? Ce intelegi tu prin "dieta", "mancare sanatoasa"?
Tu ai nevoie de cardio, mergi si tu la alergat, fa o bicicleta. Sau poti cauta pe net antrenamente HIIT.

| ana233 a răspuns:

Sa alegi un video de aici si sa faci in fiecare seara ori Yoga, dans sau ce mai e pe acolo.
https://www.youtube.com/user/BeFit
https://www.youtube.com/user/ToneItUpcom
https://www.youtube.com/user/blogilates
Crede-ma ca va merge, pentru ca si eu am aceeasi problema si am vazut rezultatele. :D
Spor la slabit!

| KALASHER a răspuns:

HIIT(documenteaza-te,sunt un fel de cardio) si exercitii pentu abdomen: http://hunkbody.ro/top-10-cele-mai-bune-exercitii-pentru-abdomen-partea-1/

| TraficDeViSe a răspuns:

De 3 ori pe zi bei o cana cu apa si lamaie si bei pe zi maxim 2 litri de apa.

| ladyinredsaunegru a răspuns:

Eu am reusit sa dau burtica jos rapid si fara exerciti, am baut zilnic 3 litri de apa, si nu am mancat dulciuri.am renuntat la sucuri.Si am dat burtica jos in mai putin de 2 sapt

| ChildOfDark a răspuns:

F-ati un program fix de alergat, abdomene etc...Si renunta la mancarurile cu grasime ma refer sa mananci orez fiert, salate, sper ca te-am ajutat in aproximativ 1 luna o sa slabesti vreo 4 kg.

| Ioanaaaa72 a răspuns:

Http://30dayfitnesschallenges.com/30-day-abs-challenge/

l-am facut in iarna si crede-ma, da rezultate, daca in acelasi timp mananci sanatos si te hidratezi mult.

Bafta!

| BulangiuXd a răspuns:

Pune jos mickydizu, lasa-te de KFC
Nu fura cornu' cu lapte de la, bietii copii.