| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige Campionatul Mondial de fotbal din Rusia 2018?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mi-a placut mult meciul dintre Portugalia si Spania din meciul de ieri, spun ca una dintre ele e favorita sau Germania

suntserios
| suntserios a răspuns:

Germani probabil... desi la momentul la care scriu conduce Mexic

| sierra1 a răspuns:

Spania sau Italia sau Brazilia sau Franța (în ordinea priorităților la pariuri)

| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

Oare cum ar putea castiga Italia cand nici macar nu joaca?
Un alt raspuns de doi lei marca sierra1. Astept sa ma contrazici si aici si sa imi spui in realitate ca Italia joaca

| sierra1 a răspuns (pentru suntserios):

Italia nu e calificata?

| sierra1 a răspuns (pentru suntserios):

"Un alt raspuns de doi lei marca sierra1"

vai, mulțumesc pentru aprecierile sincere.

| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

Daca ai da raspunsuri informate si nu doar la intamplare fara sa fii pe subiect ai fi aflat ca Italia nu e calificata... si ironia ta nu se potriveste.

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Da, câtă ignoranță din partea mea! Italia a rămas acasă... Multumesc din suflet pentru corecție, suntserios

| Drimmero a răspuns (pentru sierra1):

Pe langa faptul ca Italia nu e calificata, are si o gluma de generatie, nu se stie daca ar fi trecut macar de grupe.

| sierra1 a răspuns (pentru Drimmero):

Posibil. Ideea era că fotbalul nu e punctul meu forte. La întrebarea "cine credeți că..." mi-am dat și eu cu părerea (pe lângă, după cum se vede)

| Drimmero a răspuns (pentru sierra1):

E ok, nu te judec, nu asta e scopul meu.

Poate erai obisnuita cu turneele trecute unde Italia era prezenta si avea chiar o echipa buna.

Un sfat pe viitor ca sa nu-ti sara in cap lumea e acela de a te informa inainte de a spune ceva,, in orice domeniu.

| sierra1 a răspuns (pentru Drimmero):

Totuși eu aș fi vrut ca Italia să câștige ceva. Chiar dacă nu s-a calificat. Ce bine sună titulatura "Squadra azzurra", nu?

| Drimmero a răspuns (pentru sierra1):

Trebuie sa recunosc, italienii au niste imnuri si denumiri poetice... o zic ca fan al fotbalului englez.

Eram mic cand incepusem in fenomenul asta, erau generatiile italienilor cu echipa fabuloasa a lui Milan, de nationala nu zic, cand luase mondialul in 2006.

| BlueDark a răspuns:

Franta.

| iSpoat a răspuns:

Terenul