| cabesti a întrebat:

Cine este cel mai bun jucator de fotbal din lume, la ora actuala?

10 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Ronaldo este cel mai bun fotbalist din lume....pana deschizi TV-ul la Barca si vezi ca iar a bagat Messi vreo 4.

| clauss a răspuns:

Uitati pe cineva, de ronaldinio ce mai ziceti? isi face treaba in brazilia, marcheaza mereu

| alexs99 a răspuns:

La ora actuala cel mai bun jucator de fotbal din lume este Lionel Messi.

| Ibrahimovic a răspuns:

Leo Messi este al doilea cel mai bun!
Primul nu mai are rost sa spun ca este Cristiano Ronaldo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

| Urpaniel a răspuns:

Aş spune C. Ronaldo sau Neymar, nu am nimic cu Messi, dar dacă ştii ceva fotbal vezi clar că nu e atât de bun pe cât se spune.

| Adelin89 a răspuns:

Messi fiindca marcheaza mult si stie fb sa dribleze scrieti pe youtube messi vs ronaldo. fundita?

| MasterSpirit a răspuns:

Messi,dar mie imi place mult de Remy Gaillard big grin

| aNNtoNyO a răspuns:

Messi.Dar eu zic ca cel mai bun trebuia sa fie Cr7.

| qarim a răspuns:

Din punct de vedere al premiilor primite este messi.dar din punct de vedere al calitatii jocului, al spectacolului, este CR7.