| Iulian09 a întrebat:

Cine imi poate spune cat mai explicit ce ar trebui sa mananc daca ma apuc de exercitii fizice acasa? Si vreau sa fac la abdomen patratele am 1.85m si 70kg si trebuie sa dau jos burta(nu multa). vreo 3-5kg. Daca imi puteti spune mai explicit va rog.Multumesc

Răspuns Câştigător
| ayahuasku a răspuns:

''Patratelele'' le avem cu toti, daca iti flexezi abdomenul o sa le simti, ca sa le scoti in relief trebuie sa dai burtica jos si asta se face prin cardio. Intre 30-60 minute de 3 ori pe saptamana la o viteza de minim 10km/h. Inainte de cardio poti sa mananci ce vrei pentru ca o sa arzi caloriile dar dupa, cand va avea loc ''the afterburn effect'' trebuie avut grija. Iti recomand meniul asta: http://www.topsanatate.ro/......19275.html