| radubv_1701 a întrebat:

Cine imi poate spune URGENT daca azi de la 13-14:30 este tura de patinaj public la pati numarul olimpic brasovbig grin! OFER FUNDA!

6 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

Este astazi de la 14:30. FUNDA?

| radubv_1701 explică (pentru mona01):

De unde sty?

| mona01 a răspuns (pentru radubv_1701):

Ai spus ca cine stie sa spuna, iar eu stiu asa ca da-mi funda

| radubv_1701 explică (pentru mona01):

De fapt am sunat acolo si e de la 14:15 tongue

| mona01 a răspuns (pentru radubv_1701):

Eu am fost prima si ultima care a raspuns eu asa stiu de la tatal meu care lucreaza acolo ca e de la ora care am zis eu. Daca s-a modificat eu nu stiu dar oricum macar da-mi funda!

| mona01 a răspuns (pentru mona01):

Si apropo daca te crezi atat de mare si tare de ce ai mai intrebat si nu ai sunat de dinainte?