| JojoMuc a întrebat:

Cine imi spune si mie care sunt preturile biletelor de la meciul Steaua - Ceahlaul, 10 mai?

5 răspunsuri:
| HubbleBlue a răspuns (pentru libertat):

Copile astea sunt pretul biletelor stelei pentru europa el a intrebat ssteaua-ceahlaul

| mariu1988 a răspuns:

(Peluze 5 lei) (tribuna 2) 15lei (tribuna 1 15 lei) (tribuna 0 ) 40 lei ( fotolii 45 lei)
Program case bilete : (joi 11:00 18:00)

| mariu1988 a răspuns:

Si te sfatuiesc jojo sa vii la meci mai devreme ca este un trafic infernal in zona ghencea cand am fost sa imi iau bilet am facut 1 ora

| mariu1988 a răspuns:

Te-asi sfatui sa vii la meci mai devreme este un trafic infernal in ghencea