| andrei201297 a întrebat:

Cine ma poate ajuta plz dau Funda!big grin
FITI Atenti deci eu vreau sa fiu cat mai bun la skanderberg si vreau sa fac sa fiu cat mai bun si sa am antebratu cat mai tare si muschi.
Cine imi zice si mie ce exerciti ce sa mananc, cat joghing pe zi sa fac, dar as prefera fara sala cine ma ajuta
FUNDA!:d PLZ AJUTOR

1 răspuns:
| contunustiucare a răspuns:

Pai. Trebuie sa ai o alimentatie bogata in carbohidranti, sa mananci multa carne, proteine, Joking nu stiu exact cat trebuie sa faci dar incearca si tu sa alergi dinn ce in ce mai mult pe zi. Bratele trebuie sa le lucrezi cu galtere din ce in ce mai grele(ex de exercitiu: Galterele in maine ti mana in jos dupa care ridici cu forta fara sa misti corpul, folosindute doar de brate, pe la 90 de grade dupa ce ai ridicat, incepi sa intorci incheietura putin) Incearca sa mai faci si foarte multe flotari. Mancaruri recomandate: Carne multa, Peste, Salate... Exerseaza, Si sa stii ca nu e doar de muschi ci e si de pshihic, necesita multa concentrare. Succes.