| andreibiker a întrebat:

Cine se uita la wrestling?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi in clasa, baietii nostri sunt pasionati de acest sport si il practica in fiecare zi rolling on the floor

7 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

@Plictisit esti tare prost, nu mai promova cersetoria, mai ales pentru o funda!

| OnuOnulică a răspuns:

Eu! ma uit mereu iubesc wrestlingu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dc? dar nu la wwe si nici la asta la care te uiti tu. la wrestling din japonia si din europabig grin e mai dur dar mie imi place

| rapa a răspuns:

Copii micitongue pana an 15 ani

| alexutzu1230 a răspuns:

E sportul meu preferat

| αℓєχυтzα a răspuns:

Colegi mei care practica hei andrei de unde esti si cati ani ai imi dai id te rog paaa

| andreibiker explică:

Duoandrei@yahoo.com