| andrei47 a întrebat:

Ia sa va vad, care dintre voi se uita la wrestling si iubeste Wwe-ul?

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eutongue,ma mai uit seara...
Imi plac mai mlti de acolo dar preferati mei sunt Jhon Cenalove struck si Randy Ortonlove struck
[big grin] Pa-pa

| Metaloco a răspuns:

Mie imi place mai mult tna-ul dar si wwe ii fain la ppv-uri din wwe imi place mark henry si r.k.o

| andrei47 explică:

Eu il iubesc si il voi iubi mereu pe Edge(the rated r superstar), este cel mai titrat din istorie cu 32 de centuri, si im place comportamentul lui, nu ii e frica de nimeni si nu e nici arogant.cand s-a intors la royal rumbel in 2010 am plans de fericire(vorbesc serios), si cand s-a retras fel...ce sa facem, il iubesc si intr-o zi daca nu voi ajuge chiar wrestler as vrea macar arbitru in Wwe.insa e un vis cam maret...mai imi place john cena, randy orton triple H si multi alti care nu sunt aroganti si fac totul pentru spectacol si fani.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru andrei47):

Wow! Pe tine chiar te intereseaza cu adevarat wrestling'ul!
[:*]

| andrei47 explică:

Am 16 ani, nu sunt un copil mic sa visez.chiar mi-ar placea sa merg in America si sa imi incerc norocul macar ca si arbitru de wrestling profesionist.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru andrei47):

Pai ce sa-ti zic la multi ani si bafta, sa ajungi unde-ti doresti, nah...happy

| Razor4free a răspuns:

Mie si echipa mea preferata e BODwinking

| alexcryss a răspuns:

Este cam agesiv dar imi place, mie imi place ray misterio si jhon cena tie?

| Ciuraru_Andrei_1991 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Jeff Hardy Sting si multi wrestleri mai vechi