| claudiu2011_7956 a întrebat:

Cine stie ceva exercitii bune cu 2 gantere pentru a pune masa musculara la biceps?
FUNDITA!

10 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Da stiu, flexii cu ganterele 8 serii a 12 rep, sau flexii ciocan tot asa 8 X 12 in 6 luni o sa se vada rezultatele... nu spectaculoase da o sa se vada

| mdany a răspuns:

Http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-biceps.html astea sunt mai bune cu gantere mai sunt si la scripete dar asa ceva nu cred ca ai.

Răspuns utilizator avertizat
| XxAlexandruxX a răspuns:

Http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-biceps.html ai jos doua exercitii stiu si eu mai multe dar nu iti pot explica in scris

| Medema a răspuns:

1.Fa flotari multe, tractiuni, si cu halterele incearca sa stai pe spate si sa le ridici in sus dar stai pe o canapea!

| devilll a răspuns:

Du-te o luna la sala ca sa prinzi corect exercitile
te vor ajuta mult
bafta!